Zobrazuje sa všetkych 8 výsledkov

Čokoládová kozmetika –  prírodná kozmetika s obsahom čokolády.

Čokoládová kozmetika výrazne napomáha regenerácii pokožky a zvýšenému prekrveniu tkanív. Po kúpeli zostane pokožka jemná a vláčna. Čokoláda, pochúťka vyrábaná z kakaových bôbov, obsahuje všetky látky potrebné k regenerácii ľudskej kože.

Obsahuje viac ako 400 vitamínov a minerálnych látok, ktoré blahodarne pôsobia na celé telo, zvlhčujú a vyživujú pokožku a zbavujú ju jemných vrások. Polyfenoly zase blokujú voľné radikály a majú antioxidačné vlastnosti. Čokoláda obsahuje okrem iného kofeín, ktorý podporuje mikrocirkuláciu v pokožke. Hrejivá vôňa kakaa stimuluje produkciu endorfínov a zlepšuje náladu. Čokoláda blahodarne ovplyvňuje ľudský organizmus, vyhladzuje pokožku a pôsobí proti starnutiu.

Čokoládu nemusíte len maškrtiť, ale môžete si v nej dopriať aj luxusné kúpeľ, ktorá vašej pleti poskytne dokonalú starostlivosť …

Viete si predstaviť originálnejší darček pre milovníkov čokolády ako čokoládovú kozmetiku?

Nesmieme zabudnúť tiež na obsah serotonínu a endorfínov, ktoré pozitívne pôsobia proti stresu. Nehovoriac o magnéziu a vitamínu B1, ktoré majú vyhladzujúci efekt na pokožku. Po použití týchto prípravkov sa proste budete cítiť a vyzerať dobre. Povery o škodlivosti čokolády a kakaa v súvislosti so vznikom akné už dávno stratili na sile. Dnešná moderná kozmetika naopak kakaové výťažky obsahuje práve preto, že efektívne pôsobia proti zápalom v koži a liečia pupienky aj podráždenie. Navyše podľa lekárov nemá pri aplikácii na pokožku žiadne alergické vlastnosti.

Pozor však, nepleťte si pravú čokoládu s tou mliečnou. Tá len príjemne vonia, ale benefity na pokožku nečakajte. Poriadna dávka blahodarných látok pochádza iba z kakaových bôbov, tie sú napchaté tými správnymi ingredienciami. Kakaové bôby sa nepoužívajú len kvôli aróme. Už starí Aztékovia ich využívali vo svojich skrášľujúcich rituáloch.

Čokoládová kozmetika

Sprchovacia pena ČOKOLÁDA

8.95

Čokoládová kozmetika

Kúpeľová soľ čokoládová

3.19

Čokoládová kozmetika

Čokoládová guľa do kúpeľa

1.85

Prírodné telové krémy

Telové suflé čokoláda ®

7.5513.95