Zobrazuje sa všetkych 6 výsledkov

Čokoládová kozmetika –  prírodná kozmetika s obsahom čokolády.

Čokoládová kozmetika výrazne napomáha regenerácii pokožky a zvýšenému prekrveniu tkanív. Po kúpeli zostane pokožka jemná a vláčna. Čokoláda, pochúťka vyrábaná z kakaových bôbov, obsahuje všetky látky potrebné k regenerácii ľudskej kože.

Obsahuje viac ako 400 vitamínov a minerálnych látok, ktoré blahodarne pôsobia na celé telo, zvlhčujú a vyživujú pokožku a zbavujú ju jemných vrások. Polyfenoly zase blokujú voľné radikály a majú antioxidačné vlastnosti. Čokoláda obsahuje okrem iného kofeín, ktorý podporuje mikrocirkuláciu v pokožke. Hrejivá vôňa kakaa stimuluje produkciu endorfínov a zlepšuje náladu. Čokoláda blahodarne ovplyvňuje ľudský organizmus, vyhladzuje pokožku a pôsobí proti starnutiu.

Čokoládu nemusíte len maškrtiť, ale môžete si v nej dopriať aj luxusné kúpeľ, ktorá vašej pleti poskytne dokonalú starostlivosť …

Viete si predstaviť originálnejší darček pre milovníkov čokolády ako čokoládovú kozmetiku?

Nesmieme zabudnúť tiež na obsah serotonínu a endorfínov, ktoré pozitívne pôsobia proti stresu. Nehovoriac o magnéziu a vitamínu B1, ktoré majú vyhladzujúci efekt na pokožku. Po použití týchto prípravkov sa proste budete cítiť a vyzerať dobre. Povery o škodlivosti čokolády a kakaa v súvislosti so vznikom akné už dávno stratili na sile. Dnešná moderná kozmetika naopak kakaové výťažky obsahuje práve preto, že efektívne pôsobia proti zápalom v koži a liečia pupienky aj podráždenie. Navyše podľa lekárov nemá pri aplikácii na pokožku žiadne alergické vlastnosti.

Pozor však, nepleťte si pravú čokoládu s tou mliečnou. Tá len príjemne vonia, ale benefity na pokožku nečakajte. Poriadna dávka blahodarných látok pochádza iba z kakaových bôbov, tie sú napchaté tými správnymi ingredienciami. Kakaové bôby sa nepoužívajú len kvôli aróme. Už starí Aztékovia ich využívali vo svojich skrášľujúcich rituáloch.

fixuje opálenie a chladí
-26%

AKCIE, ZĽAVY, VÝPREDAJE

Wellness olej ČOKOLÁDA

7.50

Čokoládová kozmetika

Sprchovacia pena ČOKOLÁDA

8.95

Čokoládová kozmetika

Telové suflé čokoláda ®

7.5514.55