BIO Kozmetika na opaľovanie, detská BIO kozmetika, opaľovacie krémy

Načítavam obsah... Loading depends on your connection speed!

« na predošlú stránku

Prírodná kozmetika a BIO kozmetika na opaľovanie pre deti i dospelých. Aby slnko nebolelo…..

Kozmetika na opaľovanie. Krehká a jemná detská pokožka potrebuje oveľa vyššiu starostlivosť a ochranu  pred slnečnými lúčmi. Pretože ochranný mechanizmus detskej pokožky nie je ešte dostatočne vyvinutý.

Alga Maris: Výsledkom intenzívneho výskumu Laboratória Biarritz je vysoko účinné mlieko na opaľovanie pre deti SPF50, ktoré chráni citlivú detskú pokožku a spĺňa tie najprísnejšie kritériá. Výsledkom intenzívneho výskumu Laboratória Biarritz sú účinné opaľovacie prípravky aj pre dospelých, kde hlavnou aktívnou zložkou je jedinečná kombinácia minerálnych slnečných filtrov a komplex antioxidantov Alga-gorria®.

Charakteristika BIO opaľovacieho krému:
UVA/UVB ochrana
krémová, jemná konzistencia, ľahko sa rozotiera
vyživuje a hydratuje pleť
bez lepkavého efektu
bez parfému
vysokoodolné voči vode

ESSENS: Produkty obsahujúce extrakt Aloe vera chránia pred vznikom kožných ochorení a vrások z opálenia. Opaľovacie krémy obsahujú filtre proti UVA a UVB žiareniu. Vďaka svojmu zloženiu podporujú výrobky kvalitné a zdravé opálenie a zároveň dodávajú pokožke potrebnú hydratáciu. Opaľovacie krémy navyše obsahujú antiadhezívnu prísadu, vďaka ktorej pôsobia nepriľnavo voči piesku, odevu a sú odolné voči vode.

Do produktového radu ESSENS Sun Care patrí okrem opaľovacích krémov s vysokým SPF, gélom pred opaľovaním a mliekom po opaľovaní taktiež unikátny výživový doplnok ESSENS Before Sun Care Tablets – čisto prírodný produkt, ktorý pomáha pripraviť pokožku na slnko a zároveň veľmi účinne podporuje dosiahnutie bronzového opálenia a predlžuje jeho trvanlivosť.

BIO MALINOVÝ OLEJ má vysoký UV faktor, je to jeho vlastnosť bez pridania cudzorodých látok.

Veľa slniečka? Prvá pomoc s  ALOE VERA SOFT SPRAY PRVEJ POMOCI

Zobrazujú sa 15 výsledky

Kategórie

Filtrovať podľa ceny

Objem

Výrobca

Potrebujete poradiť?

)
    is typing...

    Napíšte nám vašu otázku a odpovieme vám na váš email.

    Odoslať správu Zrušiť