Zobrazených 1–12 z 20 výsledkov

Anionové vložky, tampóny pre zdravú intímnu hygienu. Zabudni na mykózy, zápaly a podráždenie!

Anionové vložky, tampóny Gentle day: Patentované anionové vložky Gentle Day sú novou generáciou obľúbených aniónových vložiek. Sú obohatené o aniónový pásik, ktorý obsahuje turmalínový kryštál. Ten dokáže vplyvom vášho tela produkovať anióny (záporne nabité ióny kyslíka) a malé množstvo infračerveného svetlo (Far-IR), ktoré je ľudským okom neviditeľné a využíva sa pri svetelnej terapii. Vďaka tomu sa už viac nemusíte báť nepríjemných pachov a množenia baktérií.

Pred použitím je nutné navlhčiť kvapkou vody na anionový pásik, aby sa anion aktivoval

Anionové vložky Gentle Day majú výnimočné antibakteriálne a protizápalové účinky.

Klasické vložky často nemajú presne určené zložky, z ktorých sú vyrobené. Dráždia alebo dusia pokožku a intímna hygiena nedostáva zaslúženú starostlivosť. Pri silnejšom krvácaní sa musia, spolu s bežnými tampónmi, meniť častejšie. Anionové vložky a tampóny Gentle Day nedráždia pokožku a nevyvolávajú žiadne alergické reakcie.

Anionové vložky sú vyrobené bez použitia chlóru a ich pH je neutrálne k pokožke. Ich jemný povrch je prispôsobený na každodenné použitie a zabezpečujú pohodlie nielen počas menštruačných dní. Aj počas silnejšieho krvácania zostáva vložka suchá. Jemná, ale účinná vrchná vrstva umožňuje rýchly prechod tekutiny a premieňa ju na želatínovú hmotu.

Anionové vložky Gentle Day majú výnimočné antibakteriálne a protizápalové účinky, absorbujú 3-4 krát viac tekutiny ako klasické vložky. Spotrebujete ich podstatne menej a v konečnom dôsledku šetria aj vašu peňaženku.

Pocit bezpečia a pohodlia zabezpečuje anión, ktorý sa nachádza v nenápadnom pásiku. Ten pôsobením vlhka, tepla a trenia vytvára infračervené vlny. Vyžarovanie infračerveného tepla predstavuje populárnu metódu tepelnej terapie. Produkty Gentle Day prinášajú pocit pohodlia a čistoty počas vašich intímnych dní.

Okrem zdravia žien sa sústreďujeme aj na životné prostredie. Naše anionové vložky, tampóny patria medzi jedinečné ekologické a organické produkty na trhu.