Zobrazujú sa výsledky 1–12 z 25

Anionové vložky, tampóny pre zdravú intímnu hygienu. Zabudni na mykózy, zápaly a podráždenie!

Anionové vložky, tampóny Gentle day: Patentované anionové vložky Gentle Day sú novou generáciou obľúbených aniónových vložiek. Sú obohatené o aniónový pásik, ktorý obsahuje turmalínový kryštál. Ten dokáže vplyvom vášho tela produkovať anióny (záporne nabité ióny kyslíka) a malé množstvo infračerveného svetlo (Far-IR), ktoré je ľudským okom neviditeľné a využíva sa pri svetelnej terapii. Vďaka tomu sa už viac nemusíte báť nepríjemných pachov a množenia baktérií.

Pred použitím je nutné navlhčiť kvapkou vody na anionový pásik, aby sa anion aktivoval

Anionové vložky Gentle Day majú výnimočné antibakteriálne a protizápalové účinky.

Klasické vložky často nemajú presne určené zložky, z ktorých sú vyrobené. Dráždia alebo dusia pokožku a intímna hygiena nedostáva zaslúženú starostlivosť. Pri silnejšom krvácaní sa musia, spolu s bežnými tampónmi, meniť častejšie. Anionové vložky a tampóny Gentle Day nedráždia pokožku a nevyvolávajú žiadne alergické reakcie.

Anionové vložky sú vyrobené bez použitia chlóru a ich pH je neutrálne k pokožke. Ich jemný povrch je prispôsobený na každodenné použitie a zabezpečujú pohodlie nielen počas menštruačných dní. Aj počas silnejšieho krvácania zostáva vložka suchá. Jemná, ale účinná vrchná vrstva umožňuje rýchly prechod tekutiny a premieňa ju na želatínovú hmotu.

Anionové vložky Gentle Day majú výnimočné antibakteriálne a protizápalové účinky, absorbujú 3-4 krát viac tekutiny ako klasické vložky. Spotrebujete ich podstatne menej a v konečnom dôsledku šetria aj vašu peňaženku.

Pocit bezpečia a pohodlia zabezpečuje anión, ktorý sa nachádza v nenápadnom pásiku. Ten pôsobením vlhka, tepla a trenia vytvára infračervené vlny. Vyžarovanie infračerveného tepla predstavuje populárnu metódu tepelnej terapie. Produkty Gentle Day prinášajú pocit pohodlia a čistoty počas vašich intímnych dní.

Okrem zdravia žien sa sústreďujeme aj na životné prostredie. Naše anionové vložky, tampóny patria medzi jedinečné ekologické a organické produkty na trhu.

-10%

Anionové vložky, tampóny

Akciový balík Deň a Noc

18.60 16.74
-10%

Anionové vložky, tampóny

Akciový balík Moja Intimita

21.50 19.35
-10%

Anionové vložky, tampóny

Akciový balík Tampón Regular

20.80 18.72
-10%

Anionové vložky, tampóny

Akciový balík Tampón Super

22.30 19.98
-10%

Anionové vložky, tampóny

Akciový balík Tampón Super Plus

21.70 19.53

Anionové vložky, tampóny

Anionové menštruačné vložky denné

3.65

Anionové vložky, tampóny

Anionové menštruačné vložky nočné

3.65
4.40
4.50

Anionové vložky, tampóny

Anionové vložky intímka 30ks

Hodnotenie 5.00 z 5
4.50

Anionové vložky, tampóny

Anionové vložky intímky 15ks

2.50
-10%

Anionové vložky, tampóny

Anionové vložky set akciová cena

17.80 15.99