Zobrazujú sa všetky 4 výsledky

Kozmetika z Mrtveho mora

Kozmetika z Mrtveho mora je prírodná kozmetika s obsahom solí a bahna z Mŕtveho mora.
Kozmetika s extraktom soli Mŕtveho mora obsahuje soľ z Mŕtveho mora (originálny pôvod), ktorá svojim ideálnym zložením minerálov pôsobí priaznivo na pokožku celého tela. Kožu vyživuje, upokojuje a má hojivé účinky. Táto prírodná kozmetika je výborne tolerovaná zákazníkov s citlivou pokožkou, ktorá má sklon k zápalom a k vysušovaniu. Každodenným používaním prírodnej kozmetiky s extraktom soli z Mŕtveho mora zaistíme pokožke dokonalú starostlivosť, zamedzíme jej vysušovaniu a vyplavovanie minerálov z pokožky spôsobené častým umývaním, pretože vysoký obsah minerálnych látok obsiahnutý v soli z Mŕtveho mora je okamžite nahradí.

Soľ z Mŕtveho mora je veľmi vhodná na liečenie akné, ktoré soľ vysuší, no nevysušuje okolitú pokožku.

Tí, ktorí vyskúšali účinky Mŕtveho mora ležiaceho na hraniciach Jordánska a Izraela na vlastnej koži, spievajú o ňom ódy. Silne mineralizovaná voda obsahuje veľké množstvo minerálov ako sú horčík, draslík, vápnik, jód, bróm, síra a podobne.
Soli a minerály nachádzajúce sa v Mŕtvom mori priaznivo pôsobia na celý organizmus. Významne stimulujú metabolické funkcie v bunkách a tak prispievajú k ich regenerácii. Známe sú účinky jódu a brómu, nachádzajúcich sa okrem vody aj v bahne a vo vzduchu, na nervový systém. Stav artritídy a reumy podstatne zlepší draslík. Ďalšie z minerálov – síra a horčík – veľmi úspešne liečia kožné choroby.

Darčekové kozmetické kazety

Darčeková kazeta Mŕtve more Bohemia Herbs

9.60

Darčekové kozmetické kazety

Darčeková kazeta Mŕtve more Premium

13.20