Zobrazených 1–12 z 14 výsledkov

Prírodná kozmetika Colostrum

Prírodná kozmetika Colostrum dokáže pomôcť aj ľuďom s oslabenou imunitou, suchou či svrbiacou pokožkou.

Čo je Colostrum?

Colostrum, slovensky mledzivo, je prvé mlieko produkované cicavcami niekoľko hodín po pôrode. Má jedinečné zloženie, ktoré sa líši od zloženia bežného mlieka. Táto prvá potrava je veľmi dôležitá pre zdravý vývoj a rast a je prirodzeným prostriedkom pre naštartovanie imunitného systému novonarodeného jedinca.
Colostrum je cenné pre svoj vysoký obsah imunitných zložiek nevyhnutných pre prežitie vo svete plnom mikroorganizmov. Je najbohatším zdrojom imunoglobulínov (protilátok) a rastových faktorov. V colostre možno ďalej nájsť celý rad prospešných látok, ktoré stimulujú činnosť imunitného systému. Colostrum je zaujímavé i z výživového hľadiska. Ide o potravinu s komplexným výživovým profilom, ktorá obsahuje ideálne zloženie bielkovín, tukov, cukrov, vitamínov, minerálov a enzýmov.
Colostrum ESSENS je vhodné pre všetkých, ktorí chcú podporovať svoje zdravie prirodzeným spôsobom. Jedná sa o potravinový doplnok vyrobený z kravského (bovinného) colostra najvyššej kvality. Bovinné colostrum je svojím zložením veľmi podobné colostru ľudskému. Preto je stále častejšie využívané ako komplexná prírodná látka na podporu imunity u detí, dospelých, športovcov i seniorov.
Colostrum ESSENS by mala pravidelne užívať celá rodina pre posilnenie svojho zdravia.
ESSENS vám prináša colostrum od jediného certifikovaného českého výrobcu, je vyrobené na čisto prírodnej báze z tých najkvalitnejších českých surovín a pod farmaceutickým dohľadom.

balenie na 1-2 mesiace

Darčeky pre ženy i mužov

Jogurtovač

39.6064.40
40.50

Prírodná kozmetika Colostrum

Colostrum + Vitamin D

40.50

Prírodná kozmetika Colostrum

Hyaluron očný gél Colostrum + neparfémovaný

1.0041.70

Prírodné krémy a sérum na tvár

Hyaluron pleťové sérum Colostrum + anti-aging

1.0041.70
1.9041.70
1.9041.70