Zobrazuje sa všetkych 10 výsledkov

Prírodné tekuté mydlá a BIO tekuté mydlá na umývanie rúk bez vysušovania pokožky

Prírodné tekuté mydlá z prírodných olejov, ošetrujúce, vhodné na časté umývanie rúk
Podporujú regeneráciu pokožky. Vhodné najmä pre suchú pokožku, ktorá má sklon sa olupovať, praskať a svrbieť. Je vhodné pre každodenné použitie k zvlhčovaniu pokožky.

BIO tekuté mydlá sú vhodné aj pre deti. Neobsahujú žiadnu agresívnu chémiu. Vedeli ste, že aj Aloe vera môže byť použité ako prírodný konzervant v kozmetike?

Aloe vera je legendárna rastlina, ktorú už v minulých civilizáciách označovali ako zázračnú. Jej divoká krása a terapeutické vlastnosti jej prisúdili punc legendárnosti. Je skutočne jedným z najúžasnejších darov prírody. Aloe má protizápalové účinky. Pracuje podobne ako steroidy, ale bez vedľajších účinkov. Pôsobí ako prírodný zvlhčovač, dodáva vlhkosť všetkým vrstvám kože. Zvyšuje normálne bunkové množenie, čím urýchľuje regeneračnú fázu hojivého procesu. Šťava z aloe pôsobí dezinfekčne, antibioticky, protizápalovo a zastavuje krvácanie. Z uvedených dôvodov sa prípravky z aloe osvedčili aj pri popáleninách, ale aj iných druhoch poškodenia kože. Je účinná pri mnohých kožných ochoreniach, najmä ekzémoch, mykózach, herpese, ale aj pri tak závažnom ochorení akým je psoriáza (lupienka).

6.9533.95

Prírodné tekuté mydlá

BIO tekuté mydlo Ruža oliva

4.609.90

Med, citrón, propolis

BIO tekuté mydlo Citrón oliva

4.609.90

Prírodná kozmetika Levanduľa

BIO tekuté mydlo Levanduľa oliva

4.609.90

Pivná kozmetika SAELA, Bohemia

Originálne pivné tekuté mydlo 1 liter

9.50

Pivná kozmetika SAELA, Bohemia

Originálne pivné tekuté mydlo 500ml

6.50