Zobrazených 1–12 z 270 výsledkov

Prírodná kozmetika na TVÁR, na pleť, čisto prírodná pleťová kozmetika

Prírodná kozmetika na TVÁR alebo ako prírodná pleťová kozmetika bez zbytočnej chémie. Pleť je najdôležitejšia časť tela každej ženy. Ženy tomu rozumejú……

V kategórií nájdete najlepšiu prírodnú a bio pleťovú kozmetiku na komplexné ošetrenie či odlíčenie pre všetky typy vrátane citlivej a  starnúcej pokožky.

Rovnako nezabúdame ani na problematickú aknóznu či ekzematickú pokožku. Masky, krémy a čoraz obľúbenejšie pleťové séra, odličovacie a čistiace peny, prírodné balzamy na pery, prírodný pleťový peeling, …..od výrobcov Soaphoria, Neobio, Sante, Logona, Cyprianus, Topvet.

Kvalitná kozmetika na pleť je hlavne ekologická, bez agresívnej chémie a dlhodobo udržateľná.

Neviete si rady? Volajte, píšte a poradíme najlepšie, ako vieme 🙂

Chcem sa nezáväzne opýtať

Nedarí sa Vám urobiť objednávku cez eshop Prírodná kozmetika a BIO kozmetika?

Nevadí, netrápte sa. Akceptujeme aj objednávky zaslané na email ( ala(zavinač)a-original.sk ), alebo telefonicky na mobilnom čísle 0948 126 490. Volať môžete v pracovné dni medzi 9,00 – 17,00 hodinou.

Chcem rýchlo riešiť objednávku s dopravou nad 48,00€ zadarmo


Prírodná pleťová kozmetika či bio kozmetika na pleť obsahuje nielen pleťové krémy, ale kompletnú starostlivosť. BIO Kvetinové vody, prírodné pleťové vody, BIO Masky na tvár, MINERÁLNE ÍLY KOZMETICKEJ ČISTOTY, BIO a prírodné čistenie pleti, čistiace gély, peny, mlieka, BIO a prírodné pleťové oleje a odličovacie oleje, OLEJE na vlasy - oleje na tvár - vrásky, Prírodné balzamy na pery, Prírodné krémy a sérum na tvár