Zobrazujú sa výsledky 1–12 z 38

Ruža v kozmetike, vhodná najmä na zrelú a starnúcu pokožku

Ruža v kozmetike je prírodná kozmetika s obsahom extraktu ruže. Extrakt z tejto rastliny má kráľovskú vôňu – jemnú a osviežujúcu a zároveň zvodnú a zmyselnú. Prináša upokojujúce, antidepresívne a dokonca aj afrodiziakálne účinky. Obklady a mastičky z ruží zas pôsobia protireumaticky a možno ich použiť aj na urýchlenie liečby zlomenín, rozjasňujú a skrášľujú pokožku zmierňujú jej zápaly. V neposlednom rade vôňa ruže Vás dokáže zbaviť aj nespavosti, pretože pôsobí aj sedatívne. Kvety ruže obsahujú vyše tristo cenných látok a tým prispievajú k udržaniu zdravej a žiarivej pokožky, ktorá sa Vám odvďačí zamatovou jemnosťou a hebkosťou. Prírodnú kozmetiku s obsahom ruže odporúčame na zrelú, mdlú pokožku. Potrebuje oživiť a omladiť? Ruža je riešenie pre telo aj dušu

Už v starom Egypte bolo známe priaznivé pôsobenie výťažkov z ruží. Vie sa, že sama Kleopatra ich bohato využívala v starostlivosti o svoju pleť. Dodnes je tento kráľovský kvet cenenou zložkou kozmetických prípravkov.

V kolekcií Ruža v kozmetike nájdete obľúbený šípkový či kaméliový BIO olej, bambucké maslo či kokosový olej s touto voňavou kráľovnou kvetín. Peny do kúpeľa či šampóny nielen že nádherne voňajú, ale vyčarujete úsmev na tvári každej ženy, ktorú sa rozhodnete obdarovať Ružou v prírodnej kozmetike. Originálne ručne vyrábané mydlá sú ozdobou každej kúpeľne, soľ do kúpeľa s lupienkami ruží dokonale zrelaxujú a potešia každé oko.

12.50

Prírodné krémy a sérum na tvár

BIO denný krém damašská ruža vyhladzujúci

11.00

Prírodné krémy a sérum na tvár

BIO hydratačné pleťové sérum damašská ruža

14.00

Prírodné krémy a sérum na tvár

BIO nočný krém damašská ruža regeneračný

12.00

Prírodné krémy a sérum na tvár

BIO očný krém damašská ruža

14.00

Prírodné mydlá ručná výroba

BIO pleťové mydlo Divoká ruža

2.40

Prírodné sprchové gély

Bio sprchový gél Ruža Bioturm

6.65

Prírodné sprchové gély

BIO sprchový gél VITALITY Logona

6.95

Prírodné tekuté mydlá

BIO tekuté mydlo Ruža oliva

4.159.00

Prírodné telové krémy

BIO telové mlieko VITALITY Logona

8.95
-6%
15.50 14.50
12.50