Zobrazených 1–12 z 37 výsledkov

Ruža v kozmetike, vhodná najmä na zrelú a starnúcu pokožku

Ruža v kozmetike je prírodná kozmetika s obsahom extraktu ruže. Extrakt z tejto rastliny má kráľovskú vôňu – jemnú a osviežujúcu a zároveň zvodnú a zmyselnú. Prináša upokojujúce, antidepresívne a dokonca aj afrodiziakálne účinky. Obklady a mastičky z ruží zas pôsobia protireumaticky a možno ich použiť aj na urýchlenie liečby zlomenín, rozjasňujú a skrášľujú pokožku zmierňujú jej zápaly. V neposlednom rade vôňa ruže Vás dokáže zbaviť aj nespavosti, pretože pôsobí aj sedatívne. Kvety ruže obsahujú vyše tristo cenných látok a tým prispievajú k udržaniu zdravej a žiarivej pokožky, ktorá sa Vám odvďačí zamatovou jemnosťou a hebkosťou. Prírodnú kozmetiku s obsahom ruže odporúčame na zrelú, mdlú pokožku. Potrebuje oživiť a omladiť? Ruža je riešenie pre telo aj dušu

Už v starom Egypte bolo známe priaznivé pôsobenie výťažkov z ruží. Vie sa, že sama Kleopatra ich bohato využívala v starostlivosti o svoju pleť. Dodnes je tento kráľovský kvet cenenou zložkou kozmetických prípravkov.

V kolekcií Ruža v kozmetike nájdete obľúbený šípkový či kaméliový BIO olej, bambucké maslo či kokosový olej s touto voňavou kráľovnou kvetín. Peny do kúpeľa či šampóny nielen že nádherne voňajú, ale vyčarujete úsmev na tvári každej ženy, ktorú sa rozhodnete obdarovať Ružou v prírodnej kozmetike. Originálne ručne vyrábané mydlá sú ozdobou každej kúpeľne, soľ do kúpeľa s lupienkami ruží dokonale zrelaxujú a potešia každé oko.

OLEJE na vlasy - oleje na tvár - na vrásky

Luxury pleťový olej Ruža, organický

8.95

Prírodné krémy a sérum na tvár

BIO denný krém ROSY FRESH GLOW Logona

23.80
9.60