Zobrazených 1–12 z 138 výsledkov

Prírodné krémy a sérum na tvár je čisto prírodná pleťová kozmetika a BIO kozmetika na vrásky, krémy na problematickú pleť,…

Prírodné krémy a sérum na tvár  –  najlepšia pleťová  kozmetika je z prírodných surovín, bez chémie. Prírodné suroviny bez ropných derivátov najlepšie vyživujú a zlepšujú stav a prekrvenie pleti.

Prírodná BIO pleťová kozmetika

Mať kvalitnú prírodnú pleťovú kozmetiku znamená mať produkt s obsahom kvalitných surovín s minimom nežiadúcich látok. Tie najlepšie prírodné produkty neobsahujú agresívne syntetické  konzervanty, parabény a ropné deriváty.

V ponuke nájdete prírodnú kozmetiku pleť na akné, či inak problematickú pokožku, napr. ekzematickú a psoriatickú. Pleťová kozmetika s obsahom konope a colostra ocenia práve takýto zákazníci.

Vaša pokožka ocení a odmení sa Vám svojou jemnosťou, čistotou a zdravím.

Prírodné krémy aj proti vráskam vhodné aj ako vegánske krémy. Prírodný krém na suchú pleť, mastnú pleť aj citlivú pleť.

nočný krém a maska
stimuluje tvorbu kolagénu
Premasťuje a obnovuje
Intenzívna hydratácia
SPF 15 na bežný deň
hydratácia na 48h
hydratácia na 48h
8.95

Pleti treba dať kvalitu v podobe čisto prírodných surovín a dostatok vlahy. Čisto prírodné ingrediencie sú šetrné k vašej pleti ale aj k prírode. Prírodná pleťová kozmetika je komplexná starostlivosť o každý typ pleti. BIO pleťová kozmetika je zaručene bez nežiadúcej chémie