Zobrazujú sa výsledky 1–12 z 89

Prírodná kozmetika proti akné a problematickú pleť. Vyrieš svoj životatrápič raz pre vždy a bez agresívnej chémie

Prírodná kozmetika proti akné a problematickú pleť. Skôr ako začnete uvažovať, čo si aplikovať na svoje akné, treba sa zamyslieť, či to akné aj v skutočnosti je!?

Ak ste už žena či muž nejaký čas po puberte a Vaša pleť je skôr suchá a máte pocit, že máte akné, doporučujem si skontrolovať svoj krém na tvár, ktorý používate. Často sa stáva, že krémy obsahujú rafinované oleje.

Ešte častejšie,  (a to aj krémy drahé a značkové, niektoré sú dokonca označované  ako “ prírodné“ )  obsahujú minerálny olej, teda ropu.

V zložení je napísané Mineral Oil, Paraffinum, Petroleum a podobné „lahôdky“ . Tieto póry sa potom upchávajú a často sa zapália. Stačí vymeniť krém, tvár si dať odborne vyčistiť. Raz do týždňa si aj doma urobiť peeling a po krátkej dobe je po akné 🙂 Samozrejme, krém treba vymeniť za naozaj prírodnú organickú kozmetiku. Nenechajte sa napáliť a čítajte zloženie!

Prírodná kozmetika proti akné je kozmetika podporujúcu liečbu vyrážok a akné, pomáha zmierňovať akné a urýchľovať ich liečbu. Významnými produktami sú ČAJOVNÍKOVÝ OLEJ, OLEJ Z ČIERNEJ RASCE NIGELLA, nechtík, harmanček, hroznový olej, čistiace peny – všetky tieto prírodné produkty sa vzájomne dopĺňajú a vy viete vyskladať ideálnu paletu pre starostlivosť o aknóznu pleť.

Nie je na sklade

OLEJE na vlasy, oleje na tvár, vrásky

100% Aloe vera olej

11.90
-17%
5.99 4.99
4.50

Masky na tvár

Biely íl Kaolín

4.90

Odličovanie, čistenie pleti

BIO Čierny peeling Sensitiv pleťový

2.20

Masky na tvár

BIO maska Aktívne uhlie

2.20

Prírodná kozmetika proti akné

BIO masť ľubovník Bioturm

13.50

Prírodné krémy a sérum na tvár

BIO mäta Clear Skin hydratačný fluid mastná pleť

10.85

Prírodná kozmetika proti akné

BIO mäta Clear Skin roztok na vyrážky

6.50
9.95