Zobrazených 1–12 z 99 výsledkov

Prírodná kozmetika proti akné a problematickú pleť i v dospelosti

Prírodná kozmetika proti akné a problematickú pleť. Skôr ako začnete uvažovať, čo si aplikovať na svoje akné, treba sa zamyslieť, či to akné aj v skutočnosti je!?

Ak ste už žena či muž nejaký čas po puberte? Vaša pleť je skôr suchá a máte pocit, že máte akné, doporučujem si skontrolovať svoj krém na tvár, ktorý používate. Často sa stáva, že krémy obsahujú rafinované oleje.

Ešte častejšie,  (a to aj krémy drahé a značkové, niektoré sú dokonca označované  ako “ prírodné“ )  obsahujú minerálny olej, teda ropu.

V zložení je napísané Mineral Oil, Paraffinum, Petroleum a podobné „lahôdky“ . Tieto póry sa potom upchávajú a často sa zapália. Stačí vymeniť krém, tvár si dať odborne vyčistiť. Raz do týždňa si aj doma urobiť peeling a po krátkej dobe je po akné 🙂 Samozrejme, krém treba vymeniť za naozaj prírodnú organickú kozmetiku. Nenechajte sa napáliť a čítajte zloženie!

Vyrieš svoj životatrápič raz pre vždy a bez agresívnej chémie

Prírodná kozmetika proti akné je kozmetika podporujúcu liečbu vyrážok a akné, pomáha zmierňovať akné a urýchľovať ich liečbu. Významnými produktami sú ČAJOVNÍKOVÝ OLEJ, OLEJ Z ČIERNEJ RASCE NIGELLA, nechtík, harmanček, hroznový olej, čistiace peny – všetky tieto prírodné produkty sa vzájomne dopĺňajú a vy viete vyskladať ideálnu paletu pre starostlivosť o aknóznu pleť.