Zobrazujú sa výsledky 1–12 z 26

Med, citrón, propolis – samé zdravé veci 🙂

Med, citrón, propolis – Prírodná kozmetika s medová s obsahom propolisu, či materskej kašičky. V kategórií nájdete aj prírodnú kozmetiku s obsahom citrusov.

Propolis je aromatická živicová substancia, ktorá má príjemnú živicovú vôňu a pri dlhšom kontakte so sliznicou má lokálne anestetické účinky. Propolis pôsobí priaznivo na zápaly, plesne, ekzémy, zmierňuje bolesti, podporuje hojenie. Má antibiotické a dezinfekčné účinky, tíši bolesť a zvyšuje obranyschopnosť organizmu. Posilňuje nervovú sústavu a zbavuje organizmus “jedov”.

Včelí med ponúka úžasné antiseptické, antioxidačné a čistiace účinky. Je známy zvláčňujúcimi a hydratačnými účinkami, čo ocení najmä namáhaná a vysušená pokožka. Okrem toho med pleť krásne osviežuje, upokojuje podráždenia, tonizuje, vyživuje a výborne viaže vlhkosť.

Citrónová kôra – Pomáha pri stresových situáciách a depresiách, vôňa osviežuje a prečisťuje dýchanie. Pomáha znižovať tvorbu voľných radikálov vo vašom tele. Voľné radikály spôsobujú starnutie a poškodzovanie pokožky. Citrónová šťava tak pôsobí ako antioxidant. Účinne odstraňuje starecké škvrny.

Prírodné sprchové gély

Bio sprchový gél Citrón Bioturm

6.65

Prírodné sprchové gély

BIO sprchový gél Energy citrón

4.10

Prírodné sprchové gély

BIO sprchový gél Mentolová lemonáda

4.10

Prírodné tekuté mydlá

BIO tekuté mydlo Citrón oliva

4.159.00

Prírodné balzamy na pery

Citrus prírodný balzam na pery

2.90
2.20

Med, citrón, propolis

Darčeková sada Sladučký med

21.90

Prírodné masážne oleje

Kokosový olej Citrusová bomba

7.00

Prírodné balzamy na pery

Med prírodný balzam na pery

2.90
5.29

Prírodné peelingy

Peeling Citrusová bomba

8.00

Prírodné peelingy

Peeling Sladučký med

8.00