Zobrazených 1–12 z 103 výsledkov

Prírodná PÁNSKA KOZMETIKA – prírodná kozmetika pre mladých i starších pánov a mužov

Prírodná PÁNSKA KOZMETIKA – V kategórií nájdete prírodné šampóny, pánske sprchové gély, prírodné mydlá, peny na holenie. Prírodné soli do kúpeľa, BIO šampóny na vlasy, prírodné a BIO deodoranty bez hliníkových solí, parabénov a iných nebezpečných konzervantov.

Prírodné produkty sú menej agresívne a jemnejšie ako klasické. Prírodná kozmetika je vyrábaná na báze prírodných surovín, využíva menej umelých chemických prísad, je pre našu pokožku lepšia a zdravotne bezpečná. Je vhodná pre všetkých s normálnou i citlivou pleťou. Pamätáme ale aj na alergikov.

Negatívom prírodnej kozmetiky je nákladnejší výrobný proces a s tým spojená vyššia cena výrobku. Nahradiť syntetické konzervačné, emulgačné či aromatické prísady je časovo i finančné náročné. Navyše, ani prírodné látky nie sú nevyhnutne zárukou, že nepodráždia práve vašu pokožku.

Starať sa o seba už dávno nie je len výsada žien, ale čoraz viac mužov si uvedomuje, že aj oni potrebujú kvalitnú kozmetiku, ktorá im nebude škodiť, ale kvalitne ošetrovať a pomáhať pestovať zdravú pokožku

Darčekové kozmetické kazety

Darčeková kazeta Beer Spa XL

16.60
10.50
orientálna, drevitá
orientálna, korenistá