Zobrazujú sa výsledky 1–12 z 109

Prírodné šampóny na vlasy, BIO šampóny – prírodná kozmetika na vlasy bez zbytočnej chémie zabraňuje poškodzovaniu vlasov a vlasovej pokožky

Prírodné šampóny na vlasy a BIO šampóny sú vyrobené z prírodných surovín, bez parabénov, obohatené o extrakty liečivých rastlín pre ešte lepší účinok. Nespôsobujú tvorbu lupín, ale zamedzujú ich vzniku. Prírodné šampóny obsahujú nesmierne množstvo cenných olejov a blahodarných byliniek, ktoré napomáhajú k navráteniu rovnováhy a normalizácii pokožky hlavy. Prinavráťte si rovnováhu  a zdravie Vašim vlasom a pokožke hlavy a vytvorte si zdravú, lesklú hrivu, ktorú nikto neprehliadne. Bežné šampóny sú plné toxínov, ktoré končia v tele a majú vplyv na zdravie. Tomuto sa dá vyhnúť – používaním prírodných šampónov na vlasy. Prírodné šampóny tekuté na všetky typy vlasov. V našej ponuke nájdete aj praktické tuhé šampóny. Šampóny proti lupinám, na špecifické vlasové problémy.

Prírodný BIO šampón na každú hlavu – v ponuke sa nachádzajú riešenia na vypadávajúce vlasy, mastné, suché a normálne vlasy bez života a lesku. V kombinácií so správnym balzamom, kondicionerom a maskou na vlasy si dokážete vytvoriť hrivu, ktorú nikto neprehliadne. Organické BIO šampóny Soaphoria, SANTE, LOGONA sú úplne bez sulfátov, parabénov a obsahujú množstvo vzácnych olejov a liečivých rastlín. Receptúry sú vyváženou kombináciou surovín na správnu výživu pokožky bez podráždenia a vysušovania.

Výrobcovia: Soaphoria, LOGONA, Neobio, SANTE, Cyprianus, GABIO Podhájska, SAELA, ESSENS

Prírodné šampóny na vlasy a BIO šampóny na vlasy bez parabénov

5.30

Prírodné šampóny na vlasy

Aloe Vera šampón na farbené suché vlasy

6.50

Prírodné šampóny na vlasy

Aloe Vera šampón pre všetky typy vlasov

6.50

Prírodné šampóny na vlasy

BANIA Borievkový šampón pre riedke vlasy

4.65

Prírodné šampóny na vlasy

BIO brezový šampón s proteinom

4.10
4.10
Hodnotenie 5.00 z 5
4.10

Prírodné šampóny na vlasy

BIO hydratačný šampón Aloe, Mango 500ml

7.20

Prírodné šampóny na vlasy

BIO Minerálny šampón FAMILY proti lupinám

5.00

Prírodné šampóny na vlasy

BIO regeneračný šampón Rakytník

7.99
16.50

Prírodné šampóny na vlasy

BIO šampón Akácia Sensitive

7.95