Zobrazených 1–12 z 79 výsledkov

Prírodné balzamy a masky na vlasy, styling s prírodnou kozmetikou vlasy nielen ošetruje a fixuje, ale aj vyživuje a nepoškodzuje pôsobením agresívnej chémie.

Prírodné balzamy a masky na vlasy, styling. V kategórií nájdete celý rad prírodnej kozmetiky, ale aj v BIO kvalite za veľmi prijateľné ceny od výrobcov Soaphoria, Sante, Logona, Saela originálna pivná kozmetika.

Pri pravidelnom používaní masiek sa dá predchádzať rozštiepeným končekom vlasov. Vlasy sú lesklé, dobre sa rozčesávajú a nevysušujú sa. Vhodné najmä pre suché, poškodené a dlhé vlasy. Bylinkové prospievajú mastným vlasom. Očistia mastnú pokožku hlavy a napomôžu regulovať tvorbu mazu.

Prírodné kondicionéry, masky na vlasy účinne regenerujú vlasovú pokožku. Obnovujú ochranný mikrofilm vlasov a vyživujú vlasový korienok do hĺbky. Maska dodáva vlasom výrazne vyšší lesk a pružnosť, uľahčuje rozčesávanie a zabraňujú elektrizovaniu vlasov. Vlasy nezaťažujú, ale ich vyživujú a pomáhajú zaceľovať  a prechádzať rozdvojovaniu končekov.

Ošetrenie a styling vlasov –  tak ako šampóny sú určené na rôzne typy vlasov. Niektoré z nich sú na všetky typy vlasov. Určenie a účinky sú uvedené pri každom výrobku v popise.

BIO LAK NA VLASY SANTE

Pivná kozmetika SAELA, Bohemia

Originálny pivný vlasový balzam

6.90

Prírodné balzamy a masky na vlasy, styling

BIO lak na vlasy SANTE s Hennou, nelepí

8.50

Prírodné balzamy a masky na vlasy, styling

BIO penové tužidlo na vlasy SANTE

8.65
TOP produkt!

Pivná kozmetika SAELA, Bohemia

Originálna pivná vlasová voda

15.99

Prírodné balzamy a masky na vlasy, styling

BIO tužidlo na vlasy bambus Logona

9.95

Prírodné balzamy a masky na vlasy, styling

BIO vosk na vlasy Sante

6.50

OLEJE na vlasy - oleje na tvár - vrásky

Ostropestrecový olej

3.909.30