Zobrazených 1–12 z 120 výsledkov

BIO prírodná dekoratívna kozmetika pre všetky ženy, aj s citlivou pokožkou a pre citlivé oči

Kategória BIO prírodná dekoratívna kozmetika v sebe zahŕňa všetky milé skrášľovadlá, ktoré ženy tak milujú.

Prečo používať prírodnú dekoratívnu kozmetiku? Najmä preto, že je úplne prirodzená našej pokožke. Je ekologická, neobsahuje dráždivé látky. Jej zloženie nie je škodlivé pre pokožku a preto ju neirituje a nedáva podnet k vzniku alergií.

BIO kozmetika makeup a všetko ostatné, čo k tomu patrí nájdete v našej kategórií.

BIO prírodná dekoratívna kozmetika

prešla tými najprísnejšími testami a je 100% prírodná a BIO, teda je úplne bez akýchkoľvek agresívnych a cudzorodých konzervantov. Nie je testovaná na zvieratách, mnohé výrobky z našej ponuky sú vhodné aj pre vegánov, čo znamená, že neobsahujú žiadnu živočíšnu zložku. Každý výrobok obsahuje značku, ktorými testami prešiel a v ktorých aj 100%-tne vyhovel.

Netestovaná na zvieratách, vegánska dekoratívna kozmetika

Výrobky obsahujú suroviny z kontrolovaného biologického pestovania.

Objemové či predlžujúce špirály, rúže, lesky na pery, ceruzky na oči, linky na oči, očné tiene, make-up, púdre, farby na líčka – všetko, čo žena pre kvalitné nalíčenie potrebuje! Všetky pigmenty sú výlučne prírodné. Pri každom výrobku sa nachádza popis zloženia, takže si viete v pohodlí domova vybrať to svoje. V kamennej predajni v Prievidzi, OD PRIOR si môžete niektoré výrobky aj vyskúšať na vlastnej koži 🙂