Zobrazených 1–12 z 37 výsledkov

Prírodná Henna a BIO farby na vlasy na prírodnej báze – prírodná kozmetika na farbenie vlasov bez poškodenia. Prírodná farba na vlasy – najšetrnejšia farba na vlasy

Prírodná Henna a BIO farby na vlasy na prírodnej báze je farbiaca zmes, ktorá okrem zafarbenia posilní, rozjasní vlasy a navráti im lesk. Jej používanie je prospešná na ozdravenie mastnej pokožky hlavy so klonom k tvorbe lupín. Dobre kryje šediny.

Prečo si farbiť vlasy Hennou?  Je to zmes bylín, takže vlasy vyživuje a vracia im stratený lesk. Vlasy sú pevné a zdravé.  Neobsahuje žiadne chemické stabilizátory ani konzervanty.

Bežné chemické farby na vlasy vnikajú do štruktúry vlasu, oslabujú ho a narúšajú. Vlasy sa farbením stávajú tenké, lámavé a jemné.

Alternatív na použitie prírodnej Henny je veľa a vybrať si môžete tú, ktorá najviac vyhovuje práve Vám.

V ponuke sú aj BIO farby na vlasy Sante a Logona: krémová bio farba a prášková bio farba na vlasy v rôznych odtieňoch. Nájdete blond odtiene, ktoré sú vhodné len pre blond vlasy. Prírodná farba na vlasy nedokáže vlasy zosvetliť, nakoľko neobsahujú peroxidy a amoniaky. Vhodné sú aj pre vegánov. Určite sú v ponuke aj rôzne odtiene hnedej, červenej a čierna farba.

BIO kozmetika vlasy NEPOŠKODZUJE, ale chráni a vyživuje! Podporuje objem a lesk vlasov