Zobrazených 1–12 z 87 výsledkov

Prírodné výživové doplnky – HOME pharmacy

Prírodné výživové doplnky sú na čisto prírodnej báze, vyrábané pod farmaceutickým dohľadom.

Denne prichádzame do styku s množstvom cudzorodých chemických látok. Dýchame, konzumujeme a vstrebávame neuveriteľný počet škodlivín. Zoznam civilizačných chorôb sa rozširuje, počet chorých stúpa. Lieky, ktoré majú uľaviť od problémov sú vyrábané synteticky a často môžu nášmu organizmu viac ublížiť než pomôcť. Trendom poslednej doby sa stali bylinky a prírodné látky, známe často i stovky rokov svojimi liečivými účinkami. Vďaka tomu každoročne rastie význam výživových doplnkov, ktoré sa stali neodmysliteľnou súčasťou našej stravy. A práve výživové doplnky ESSENS a TOPVET sú rýdzo prírodné a vysoko účinné.

Certifikáty stiahnuť TU

PharmDr. Milan Krajíček je uznávaným expertom vo svete farmácie. S Essens, kde pôsobí ako člen dozornej rady, je jeho meno spájané takmer od samého začiatku.

Je medzinárodne rešpektovaným odborníkom zaoberajúcim sa vývojom, výskumom a výrobou prírodných výživových doplnkov, liečiv i zdravotnej kozmetiky. Aktívne spolupracuje s niekoľkými prestížnymi univerzitami a klinikami a svoje poznatky z výskumu i klinických štúdií pravidelne publikuje v odborných zahraničných časopisoch. Je teda pre nás veľkou cťou, že osobnosť takého formátu je autorom širokého radu produktov Essens. 

Tie sú vďaka výnimočným znalostiam z medicínskeho a farmaceutického prostredia vyvinuté tak, aby sa svojou kvalitou a vysokou účinnosťou radili medzi elitné produkty svetového trhu.

balenie na 1 mesiac

Prírodné výživové doplnky

Pálenie záhy tobolky 30ks

7.50
balenie na 1-2 mesiace
balenie na 2 mesiace
obohatená receptúra