Zobrazených 1–12 z 21 výsledkov

Prírodné soli do kúpeľa, levanduľová, bylinková, Mŕtve more, morská a mnoho, mnoho iných. Každý si nájde to svoje

Prírodné soli do kúpeľa – Himalájska, soľ z Mŕtveho mora či morská soľ s bylinkami, čokoládou alebo levanduľou? Každá má niečo do seba!

Himalájska soľ kúpeľová je čisto prírodná kryštalická himalájska soľ bez chemických a konzervačných prísad má prirodzene dezinfekčné a uvoľňujúce účinky Je výborná na starostlivosť o pokožku. Obsahuje rad minerálnych látok a stopových prvkov.

Veda dnes pozná 118 chemických prvkov. Táto soľ ich v sebe obsahuje až 84 (horčík, bromidy, meď atď.), takže teraz už viete prečo je najlepšia. Ružové sfarbenie soli je spôsobené oxidom železitým.

Kozmetika s extraktom soli Mŕtveho mora obsahuje soľ z Mŕtveho mora (originálny pôvod), ktorá svojim ideálnym zložením minerálov pôsobí priaznivo na pokožku celého tela. Kožu vyživuje, upokojuje a má hojivé účinky. Táto kozmetika je výborne tolerovaná zákazníkov s citlivou pokožkou, ktorá má sklon k zápalom a k vysušovaniu. Každodenným používaním kozmetiky s extraktom soli z Mŕtveho mora zaistíme pokožke dokonalú starostlivosť, zamedzíme jej vysušovaniu a vyplavovanie minerálov z pokožky spôsobené častým umývaním, pretože vysoký obsah minerálnych látok obsiahnutý v soli z Mŕtveho mora je okamžite nahradí.

KÚPEĽOVÁ SOĽ S KOZÍM MLIEKOM A MEDOM je skvelá na suchú pokožku