Zobrazených 1–12 z 173 výsledkov

SANTE kozmetika – BIO kozmetika pre celú rodinu za skvelé ceny

SANTE kozmetika žije filozofiou – Starostlivosť pre vás i svet!

Vitajte v novom svete prírodnej kozmetiky značky Sante! Vysoká kvalita za veľmi dostupné ceny v BIO kvalite!

SANTE kozmetika robí cennú prírodnú kozmetiku pre potešenie a starostlivosť o celú rodinu. Vzhľadom k tomu, že čisté rastlinné toaletné potreby sú inovatívne a moderné, zároveň sú jednoduché a hlavne cenovo dostupné. Výrobky SANTE obsahujú výhradne aktívne zložky z rastlín a hodnotných výťažkov  olejov v certifikovanej bio kvalite.

Záruka kvality BIO prírodnej kozmetiky značky SANTE ( preklad z oficiálnej stránky firmy ):
Všetky prírodné kozmetické produkty firmy SANTE  boli vyvinuté a vyrobené v súlade s prísnymi kritériami kvality, sú použité výlučne prírodné suroviny, ako sú rastlinné oleje, tuky a vosky, rastlinné extrakty a kvetinové vody, alebo éterické oleje z ekologického poľnohospodárstva (kontrolovaného ekologického) .
Okrem starostlivého výberu surovín je dôležitá aj  ekologická kompatibilita. Kladieme dôraz pri výrobe na úsporu vodných zdrojov, optimálnu rozložiteľnosť surovín ako aj obalov.

Takmer všetky výrobky SANTE  spĺňajú prísne kritériá BDIH  certifikovanej prírodnej BIO kozmetiky. Kompletné kritérií pre “certifikovanej prírodnej kozmetiky podľa BDIH” dostupné na internete pod www.kontrollierte-naturkosmetik.de

Žiadny z výrobkov SANTE  nebol testovaný  na zvieratách.

SANTE kozmetika – BIO kozmetika pre celú rodinu za skvelé ceny