Načítavam obsah... Loading depends on your connection speed!

« na predošlú stránku

Pivná kozmetika SAELA – český výrobca originálnej pivnej kozmetiky s chránenou receptúrou

Pivná kozmetika SAELA – Kvalitná prírodná kozmetika značky SAELA s vysokým podielom českého piva, kvasníc a chmeľu. Zamedzuje tvorbe lupín, má priaznivý vplyv na pokožku so sklom k olupovaniu, svrbeniu a praskaniu. Podporuje zdravý rast vlasov, zamedzuje nadmernej tvorbe mazu,podporuje regeneráciu pokožky. Prírodná pivná kozmetika je ideálny na každý deň , je ideálny darček pre muža i ženu.

V ponuke nájdete jedinečné produkty z piva – Jednotka na trhu! –  pivný šampón na vypadávajúce vlasy. Balzam na vlasy je doslova balzamom na prinavrátenie strateného lesku vlasov, ošetruje a chráni vlasy pre štiepením a lámavosťou.

Pivná pena do kúpeľa, soľ, pivný sprchový gél, tekuté mydlo, pivná maska na boj proti vráskam. Prírodná kozmetika z piva je nielen originálna svojim nápadom, ale aj účinkami a pôsobením na pokožku či vlasy.

Za pozornosť stojí Originálna pivná olejová pena do kúpeľa s čiapočkou pivnej peny. Je balzamom pre suchú a namáhanú pokožku, ale neurazí ani ako darček pre mužov ale poteší aj ženy.

Pivná kozmetika SAELA – český výrobca originálnej pivnej kozmetiky s chránenou receptúrou

Zobrazujú sa 15 výsledky

Kategórie

Filtrovať podľa ceny

Objem

Hmotnosť

Výrobca

Potrebujete poradiť?

)
    is typing...

    Napíšte nám vašu otázku a odpovieme vám na váš email.

    Odoslať správu Zrušiť