Zobrazených všetkých 10 výsledkov

GABIO Podhájska – Produkty z geotermálnej vody PODHÁJSKA – prírodná kozmetika na telo, na vlasy, na akné, ekzémy, plesne na nohách a nechtoch, podráždenú pokožku

GABIO Podhájska. Táto treťohorná morská voda stará cca 60 mil. rokov má vysoký obsah prvkov a minerálov. Je svetovým unikátom s blahodarnými účinkami na celý organizmus. Obsahuje harmonickú skladbu kyseliny boritej a kremičitej, horčíka, zinku, jódu, lítia, vápnika, chrómu, draslíka, brómu, fluóru, stroncia, rubidia, železa, medi a ďalších prvkov a minerálov.

Sú to najmä tie prvky a minerály, ktoré majú overený pozitívny efekt pri rôznych ekzémoch, vyrážkach a kožných ochoreniach. Svojím optimálnym zložením priaznivo pôsobí aj na pacientov s problémami pohybového aparátu.

Koncentrácia prvku lítium rozširuje pôsobnosť vody a pomáha liečbe dny. Fosforečnany a vápnik pôsobia na doliečenie zlomenín a zmiernenie bolestivých stavov.

V ponuke sú bylinové šampóny na vlasy, čistiace tonikum a krém na akné s gáfrom a prasličkou.  Hojivý balzám na telo nechtík + slez, spray na nohy a podráždenú pokožku.

Prírodné krémy a sérum na tvár

GEO akné krém na problematickú pleť

5.50

Kvetinové vody, pleťové vody

GEO akné tonikum na problematickú pleť

5.50
8.90

Prírodné telové krémy

Geotermálny krém aloe vera a panthenol

8.00

Prírodné krémy na nohy

Geotermálny krém pagaštan a arnika

8.00
8.00

Prírodné krémy na nohy

Geotermálny spray na nohy a nechty

4.89
4.89

Prírodné šampóny na vlasy

Šampón žihľava, lopúch geotermálny

5.99
5.99