Zobrazených 1–12 z 82 výsledkov

Prírodné šampóny na vlasy, BIO šampóny – prírodná kozmetika na vlasy bez zbytočnej chémie zabraňuje poškodzovaniu vlasov a vlasovej pokožky

Prírodné šampóny na vlasy a BIO šampóny sú vyrobené z prírodných surovín, bez parabénov, obohatené o extrakty liečivých rastlín pre ešte lepší účinok. Nespôsobujú tvorbu lupín, ale zamedzujú ich vzniku. Prírodné šampóny obsahujú nesmierne množstvo cenných olejov a blahodarných byliniek, ktoré napomáhajú k navráteniu rovnováhy a normalizácii pokožky hlavy.

Prinavráťte si rovnováhu  a zdravie Vašim vlasom a pokožke hlavy a vytvorte si zdravú, lesklú hrivu, ktorú nikto neprehliadne. Bežné šampóny sú plné toxínov, ktoré končia v tele a majú vplyv na zdravie. Tomuto sa dá vyhnúť – používaním prírodných šampónov na vlasy. Prírodné šampóny tekuté na všetky typy vlasov. V našej ponuke nájdete aj praktické tuhé šampóny. Šampóny proti lupinám, na špecifické vlasové problémy.

Prírodný BIO šampón na každú hlavu – v ponuke sa nachádzajú riešenia na vypadávajúce vlasy, mastné, suché a normálne vlasy bez života a lesku. V kombinácií so správnym balzamom, kondicionerom a maskou na vlasy si dokážete vytvoriť hrivu, ktorú nikto neprehliadne. Organické BIO šampóny Soaphoria, SANTE, LOGONA sú úplne bez sulfátov, parabénov a obsahujú množstvo vzácnych olejov a liečivých rastlín. Receptúry sú vyváženou kombináciou surovín na správnu výživu pokožky bez podráždenia a vysušovania.

Prírodné šampóny na vlasy a BIO šampóny na vlasy bez parabénov