Zobrazených všetkých 12 výsledkov

Oliva, zelený čaj – kozmetika so zeleným zlatom

Oliva, zelený čaj – Prírodná kozmetika s obsahom zeleného zlata!

Výťažok z olív podporuje tvorbu kolagénu, urýchľuje látkovú výmenu v bunkách a spevňuje pokožku. Vďaka nemu sa tak zlepšuje odolnosť pleti voči starnutiu, najmä potom spôsobenom UV žiarením. Podobne ako olej mandľový, používa sa aj olivový olej na čistenie citlivej pokožky a premastenie suchej pleti. Pridáva sa do pleťových masiek, mastných krémov, šampónov, do peniacich kúpeľových prísad a olejov. Zvláštne miesto má v starostlivosti o pokožku a vlasy. Je ľahko vstrebateľný a použiteľný aj pre batoľatá. Stará sa o pokožku zápalovú, suchú, alergickú, narušenú, podráždenú, poranenú a akokoľvek poškodenú. Výborne vyhovuje vlasom a vlasovej pokožke, ktoré sú extrémne poškodzované umývacími prípravkami a vlasovou kozmetikou všeobecne. Vlasové zábaly a balzamy s olivovým olejom dokážu s vážne narušenými vlasmi kúzla. Vlasy sú potom lesklé, zdravo vyzerajú, dobre sa udržujú a tvarujú, ľahšie odolávajú prachu a horúčave, vode a exhaláciám.

Zelený čaj
Už starí Číňania pred tisíckami rokov poznali liečivú silu nápoja menom zelený čaj. Pitie zeleného čaju sa u Japoncov traduje približne od roku 800 n.l. Pomocou neho liečili mnohé choroby a neduhy a predlžovali tak svoj život. Odvtedy prešiel tento lahodný nápoj mnohými výskumami a získal si tak najmä zástancov, ale i protivníkov z radov odborníkov i nás bežných ľudí.

V čom spočíva tajomstvo úspechu zeleného čaju?

V prvom rade je to jeho zloženie. Zelený čaj obsahuje veľké množstvo antioxidantov, ktoré zabraňujú rastu a množeniu rakovinových buniek. Okrem toho sú účinné aj v boji proti krvným zrazeninám, ktoré spôsobujú trombózu a tá môže v konečnom dôsledku viesť až k smrti. Ďalším odhaleným tajomstvom úspechu tohto zázračného nápoja je spôsob spracovania čajových lístkov. Lístky zeleného čaju pochádzajú z rastliny Camellia sinesiss a ako jediné čajové lístky sa nespracuvávajú fermentáciou, ale parou. Preto si zachovajú bohaté množstvo zdraviu prospešných látok a pomáhajú skvalitňovať ľudský život.

Prírodné mydlá ručná výroba

BIO pleťové mydlo Cream zelený čaj a limetka

2.40

Prírodné tekuté mydlá

BIO tekuté mydlo Citrón oliva

4.159.00

Prírodné tekuté mydlá

BIO tekuté mydlo Levanduľa oliva

4.159.00
4.159.00

Prírodné tekuté mydlá

BIO tekuté mydlo Ruža oliva

4.159.00
Nie je na sklade
1.85
7.70

Prírodné tekuté mydlá

Olivovník organické tekuté mydlo

6.90

Prírodné telové krémy

Olivový balzam univerzálny

5.90

Prírodné telové krémy

Organický telový jogurt Olivovník

8.90

Prírodné sprchové gély

Prírodný sprchový gél Olivovník

6.90